OPP D800 138_RED

Bak fra venstre: Ole Morten Hovdal, Benthe Bråthen Jære, Randi Grete Kalseth-Iversen, Per Roar Bekken og Per Ole Aalberg. Foran fra venstre: Kerstin Bergenwall, Morgan Frelsøy og Sarah Frelsøy. Foto: Ludvig Killingberg

Her er vi som jobber i Mediehuset OPP!
Du kan kontakte oss på epost, telefon, sende brev eller besøke oss på Grønt Hus i Inge Krokanns veg.
OPP utkom med sin første utgave på papir 19. desember 2002. Siden har vi utgitt ukentlig papiravis på torsdager fram til 2010, deretter på fredager.
Mediehuset OPP står også bak nettstedet opp.no og lokalradioen Radio E6 som har konsesjon i Oppdal, Rennebu og Midtre Gauldal.

Ansatte

Per Roar Bekken
Redaktør og daglig leder
Mobil:
410 24 595
E-post:
perroar@opp.no

Født i Folldal i 1963. Bodde og arbeidet i Oppdal 1985-1992. Har tidligere jobbet i Opdalingen, Øvre Smaalenene og VG. Redaktør i Mediehuset OPP siden starten i 2002.

Per Ole Aalberg
Redaksjonssekretær
Mobil:
995 80 797
E-post:
perole@opp.no

Født i 1964. Arbeidet i NRK Trøndelag, Magazinet og Dagen. Arbeidet i Radio E6 siden 1999 og i OPP siden 2005, redaksjonssekretær siden 2011.

Morgan Frelsøy
Journalist og fotograf
Mobil:
908 48 848
E-post:
morgan@opp.no

Født i Oppdal i 1955. Arbeidet som profesjonell fotograf i 30 år og i OPP som journalist siden 2003.

Randi Grete Kalseth-Iversen
Journalist
Mobil:
450 50 440
E-post:
randi@opp.no

Født i Meldal i 1974. Flyttet til Oppdal i 2005. Arbeidet som redaksjonssjef i Opdalingen og som journalist i OPP siden 2014.

Kerstin Bergenwall
Markedskonsulent
Mobil:
913 60 078
E-post:
kerstin@opp.no

Født i Uppsala i 1965. Flyttet til Oppdal i 1988. Arbeidet som hjelpepleier, lærer i barneskolen og salg blant annet i Tryg Forsikring, Oppdal kulturhus og Opdalingen. Arbeidet med annonsesalg i OPP siden 2014.

Gina Hindseth
Markedskonsulent / vik. journalist
Mobil:
480 85 522
E-post:
gina@opp.no

Født i Oppdal i 1988. Har arbeidet i OPP siden september 2016.

Sarah Frelsøy
Grafisk designer
Mobil:
997 42 484
E-post:
sarah@opp.no

Født i Oppdal i 1983. Arbeidet som grafisk designer i OPP siden 2012.

Stein Mellemseter
Økonomimedarbeider
Mobil:
970 79 041
E-post:
stein@opp.no

Født i Oppdal i 1955. Har arbeidet i databransjen, finansbransjen og reiselivsbransjen. Driver i dag Oppdrift med forskjellige oppdrag for næringslivet i Oppdal. Holder orden på regnskapet i Mediehuset OPP as.

Benthe Bråthen Jære
Kontormedarbeider
Mobil:
458 61 250
E-post:
benthe@opp.no

Født i Nittedal i 1970. Flyttet til Oppdal i 2004, ansatt i Tekstilkjeden. Arbeidet som kontormedarbeider i OPP siden 2012.