Oppguiden

– Din veileder til næringslivet i Oppdal
Be om anbud
Be om anbud

Kontaktinformasjon

Om Elektro 1 Oppdal

Tilpasset belysning til hus og hytte

Styring og regulering

Elektro1 Oppdal AS – Når du trenger elektriker!

Elektro1 Oppdal AS utfører elektriske installasjoner i Oppdal og omegn.

Elektro1 Oppdal ble etablert 2003 med 3 ansatte. Siden oppstarten har bedriften vokst til 11 medarbeidere med høy kompetanse innen sterkstrømsinstallasjoner, datanettverk, brann- og innbruddsalarm, smarthus teknologi og elkontroll bolig og næring.

I januar 2013 flyttet bedriften inn i eget bygg i Søndre Industrivegen 5. Moderne lokaler med funksjonelt lager har bedret vår effektivitet og evne til å yte våre kunder den beste service.

Fornøyde kunder er vår målsetting.
Punklighet og leveranse i henhold til avtale er en selvfølge for å nå dette målet.
Alle oppdrag kvalitetssikres og vi etterlever myndighetenes krav til Internkontroll/HMS.

Velkommen til aktivt samarbeid om en god og «elsikker» installasjon. Vi gjør vårt beste for at din erfaring med Elektro1 Oppdal står i tilfredsstillende forhold til dine forventninger.

Hytte og boliginstallasjon

Grunnlaget for en vellykket elektroinstallasjon er godt samarbeide mellom byggherre og elektroinstallatør.

Hos Elektro1 Oppdal møter du erfarne planleggere og elektromontører som hjelper deg fram til de beste løsninger og godt utstyrsvalg.

Noen ønsker et el-anlegg som styres manuelt, mens andre vil ha en anleggsløsning
med energisparing, fjernstyring og overvåking.

Elektro1 Oppdal leverer løsninger for alle behov.
Vi prosjekterer og gir pristilbud på en komplett installasjon i samarbeid med kunde.

Ansatte

Jan Arve Lønset
Saksbehandler/montør
Mobil: 906 77 907
jan.arve@elektro1oppdal.no

Bjørn Tore Øien
Saksbehandler/montør
Mobil: 907 67 833
bjorn.tore@elektro1oppdal.no

Stein Olav Vekve
Saksbehandler/montør
Mobil: 906 71 147
stein@elektro1oppdal.no

Håvard Gjønnes
Montør
Mobil: 917 26 369
haavard@elektro1oppdal.no

Arne Harald Lauritzen
Montør
Mobil: 406 29 525
arne.harald@elektro1oppdal.no

Joar Martin Krovoll
Montør
Mobil: 412 31 921
joar@elektro1oppdal.no

Frode Wollum
Montør
Mobil: 996 42 831
frode@elektro1oppdal.no

Petter Myhre
Montør
Mobil: 407 29 037
petter@elektro1oppdal.no

Bjørnar Fossheim Prestmo
Montør
Mobil: 936 96 806
bjornar@elektro1oppdal.no

Knut Ola Dørum
Elektrikerlærling
Mobil: 452 53 577

Tore Wolden
Installatør
Mobil: 995 80 809
tore@elektro1oppdal.no