Oppguiden

– Din veileder til næringslivet i Oppdal
Be om anbud
Be om anbud

Kontaktinformasjon

Om Mediehuset OPP AS

OPP – LOKALAVISA FOR ALLE MED HJERTET I OPPDAL!

Mediehuset OPP as står bak nettstedet opp.no, avisa OPP og lokalradioen Radio E6 i Oppdal.

Første utgave av OPP kom 19. desember 2002.

OPP er en politisk uavhengig avis og skal formidle uavhengig informasjon til innbyggere og hytteeiere i oppdalsdistriktet – samt andre med tilknytning til oppdalsområdet.

OPP skal i sin journalistikk være fri og uavhengig av politiske og økonomiske interesser. Mediene skal verne om ytringsfriheten og offentlighetsprinsippet, og ivareta viktige oppgaver som debatt og samfunnskritikk.

OPP skal opptre presseetisk i samsvar med Norsk Presseforbunds Vær Varsom-plakat. Tekstreklame er uforenelig med god presseskikk. All produktomtale skal være journalistisk motivert.

 

ANSATTE:

REDAKTØR OG DAGLIG LEDER: Per Roar Bekken
mobil: 410 24 595
epost: perroar@opp.no

 

JOURNALIST: Randi Grete Kalseth
mobil: 450 50 440
epost: randi@opp.no

 

JOURNALIST: Morgan Frelsøy
mobil: 908 48 848
epost: morgan@opp.no

 

REDAKSJONSSEKRETÆR: Per Ole Aalberg
mobil: 995 80 797
epost: perole@opp.no

 

FORMGIVER: Sarah Frelsøy
mobil: 997 42 484
epost: sarah@opp.nodesk@opp.no

 

ANNONSEKONSULENT:
Kerstin Bergenwall
mobil: 913 60 078
epost: kerstin@opp.no

 

ANNONSEKONSULENT:
Gina Hindseth
mobil: 480 85 522
epost: gina@opp.no

 

ABONNEMENT/ OMADRESSERING:
Benthe Bråten Jære
mobil: 458 61 250 eller 72 42 40 04
epost: abonnement@opp.no eller benthe@opp.no

 

ØKONOMI: Stein Mellemseter
mobil: 970 79 041
epost: stein@opp.no